Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zwroty i wymiany

Proponujemy sporządzić Listę produktów do wymiany /zwrotu (Proponujemy utworzyć tabelę oraz zaznaczyć “X”  oraz “V”  w odpowiednich rubrykach):

ZwrotWymianaPowód
VXniepoprawny kolor
VXniepoprawny rozmiar

Aktualności

Norton rozwiązania w zakresie napraw Blacharsko-Lakierniczych

05.10.2018

Narzędzia i materiały do kompleksowej renowacji karoserii. Oferta dla warsztatów blacharsko-lakierniczych.

Norton naprawy blacharsko-lakiernicze

Klingspor 2018 Katalog Techniki Szlifowania

05.10.2018

Najnowszy Katalog Klingspor Techniki Szlifowania, zaktualizowany na rok 2018

katalog Klingspor 2018

Newsletter

1.         Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów, które obowiązany jest ponieść konsument, a w szczególności wybrania przez konsumenta sposób dostawy Produktu innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym.
Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład:
pisemnie na adres: Biuro handlowe: TOLS hurtownia ul. Bystrzycka 69C, 54-215 Wrocław
w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected];
Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach


2.         Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od dnia zawarcia umowy.


3.         W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość umowę uważa się za niezawartą.


4.         Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym). Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze Produkt od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Produktu z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.


5.         Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem. Konsument może zwrócić Produkt na adres Biura handlowego: TOLS hurtownia ul. Bystrzycka 69C, 54-215 Wrocław


6.         Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.


7.         Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
a. W której przedmiotem świadczenia jest Produkt ulegający szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
b. w której przedmiotem świadczenia jest Produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
c. w której przedmiotem świadczenia są Produkty, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

Witryna stworzona na platformie